שאלות תשובות

ריכזתי עבורכם את השאלות הנפוצות ביותר. מוזמנים ליצור קשר לשאלות נוספות

למה להוסיף עלויות על ליווי אישי?

שירות הליווי הוא שירות משלים שנועד למקסם את האפשרות שתהליך שיקום השמיעה יהיה קצר, איכותי והתוצאות שלו יהיו מיטביות.  הליווי שלי לא עוצר במכון השמיעה ואני זמינה עבור הלקוחות שלי גם בבית על מנת שיחושו תמיד את הביטחון שהם בדרך הנכונה. בנוסף, כיום עלויות מכשירי השמיעה ירדו באופן משמעותי לכן, אם הליווי שלי יכול לתת מענה משלים לתהליך שיקום השמיעה שלכם, כך שבסופו תחוו הטבה באיכות החיים- יכול להיות שבמקרה שלכם, המטרה מקדשת את האמצעים. 

הבירוקרטיה לרכישת מכשירי שמיעה מייאשת אותי - האם תוכלי לעזור גם בזה?

בהחלט כן. הליווי שלי הוא אמנם מקצועי, אך עם הוותק שצברתי יש לי גם ידע וטיפים כיצד ניתן לקצר תהליכים ולגרום לבירוקרטיה להיות קצת יותר נסבלת. בנוסף, במקרים של קושי בתיאום התורים עקב מגבלות, כמובן שאשמח לנסות לעזור.

כבר ניסיתי מגוון של מכשירי שמיעה וכלום לא עזר - מדוע כדאי לי לפנות אלייך?

מניסיוני, תהליכי שיקום שמיעה שלא צולחים, קורים ממגוון סיבות והאמת היא, שאין ברשותי פתרון קסם המתאים לכולם.  לכן, הצעד הראשון בתהליך שלי עם כל לקוח.ה הוא לאפיין את הצורך שלו/ה בשיחה טלפונית ולהבין אם יש באפשרותי לעזור ובאם לא, אנחנו נפרדים כידידים.  פגישות הרקע ודיוק הצרכים שאני מקיימת עם הלקוח טרם תחילת התהליך, ההיכרות שלי עם השטח, הידע הקליני והמקצועי שצברתי לאורך השנים ושיתוף הפעולה של מכון השמיעה, הרבה פעמים מביאות לכך שגם הלקוח המיואש ביותר, חווה הצלחה במסע שיקום השמיעה שלו. 

במכון השמיעה אומרים שאין יותר מה לעשות בנושא כיוון המכשירים - האם תוכלי לעזור?

”טוֹבִ֥ים הַשְּׁנַ֖יִם מִן־הָאֶחָ֑ד אֲשֶׁ֧ר יֵשׁ־לָהֶ֛ם שָׂכָ֥ר ט֖וֹב בַּעֲמָלָֽם“ (קהלת ד, פסוק ט) מניסיוני עבודת צוות ושיתוף פעולה עם  הקלינאי.ת המטפל בך, יכולה להניב פתרונות יצירתיים שיביאו להטבה בשמיעה.  הליווי והקשר הישיר איתי לאחר מכן בבית, הרבה פעמים משלים את התמונה ומאפשר מגוון גדול יותר של פתרונות. 

להורה שלי יש ירידה בשמיעה אך הוא לא מעוניין במכשירי שמיעה - האם תוכלי לעזור?

ההכרה בעובדה שישנה ירידה בשמיעה ועד לשלב רכישת מכשירי שמיעה הוא תהליך שלעיתים אורך כמה שנים (אפשר לקרוא על כך בהרחבה בבלוג שלי). לא אוכל לעזור למי שלא חש שהוא זקוק לעזרה אבל יחד עם זאת, אוכל להדריך אותו ואתכם כיצד להתנהל בשלב הזה, טרם רכישת מכשירי שמיעה. אוכל להשכיל את ההורה שלכם בנוגע להשלכות ירידת שמיעה לא משוקמת, להמליץ על אביזרי עזר לשמיעה ולתת למשפחה אסטרטגיות לתקשורת מיטבית בתקווה להקל על חיי היום יום.